Sesje dla narzeczonych - program 2021

Rekolekcje dla narzeczonych, zakochanych: Twarzą w twarz z ŻYCIEM

Podjęcie dojrzałej decyzji o wejściu w sakramentalny związek małżeński wymaga od zakochanych wielu szczerych rozmów o historii, a także wizji przyszłego wspólnego życia. Oferowane wykłady (o wyraźnym akcencie ewangelizacyjnym) umożliwiają zapoznanie się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi umiejętności okazywania uczuć, kreowania hierarchii wartości, odpowiedzialnego rodzicielstwa, rozwiązywania konfliktów oraz troski o wzajemne uświęcenie. Ze względu na zajęcia warsztatowe, na spotkania przyjmowane są jedynie pary narzeczonych (kobieta i mężczyzna). Uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające ukończenie katechizacji przedmałżeńskiej.

Prowadzenie: Kapłan wraz ze wspierającymi rodzinami.

Sesje rozpoczynają się w piątek o godz. 1700, a kończą w niedzielę około godz. 1400. Ze względu na zakwaterowanie sugerujemy wcześniejszy przyjazd (m.in., uwzględniający wzmożony ruch weekendowy na drogach). Obowiązuje uczestnictwo obojga narzeczonych w całym programie (brak możliwości spóźnień oraz wcześniejszych wyjazdów). Panie i panów kwaterujemy osobno (rozdzielnie) w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Przy zgłoszeniu prosimy wypełnić wszystkie pola formularza.

Koszt pobytu w ośrodku i udziału w sesji wynosi 450 zł od pary (w tej cenie zapewniamy noclegi, wyżywienie, materiały pomocnicze do warsztatów).
Po otrzymnaiu informacji od CFR Arka o przyjęciu zgłoszenia na rekolekcje należy w ciągu 3 dni dokonać przedpłaty jako zadatku w wysokości 200 zł od pary na konto Arki (w tytule zapłaty prosimy podać nazwiska i termin serii rekolekcji).

ARKA CFR, 33-318 Gródek n/Dunajcem 153
Bank PKO S.A. O/Nowy Sącz
44 1240 1558 1111 0010 0171 1809


Dokonanie przedpłaty jest warunkiem ostatecznego przyjęcia na katechizację dla narzeczonych. W przypadku rezygnacji, prosimy o szybką informację (zadatek zwracamy lub przepisujemy na inny termin, gdy rezygnacja nastąpi wcześniej niż 10 dni przed datą katechizacji)

Terminy rekolekcji w 2021 r.
12-14 listopada 2021 r. - BRAK WOLNYCH MIEJSC!
17-19 grudnia 2021 r.